Visit To Antarctica Confirms Discovery Of Flash Frozen Alien Civilization

According to the secret space program whistleblower, Corey Goode, the first scientific excavations of ruins from an ancient frozen civilization buried under two miles of ice started in Antarctica earlier this month.

Read more

001 (00) 2006

002 (001) 2006

003 (002) 2006

004 (003) 2006

005 (004)

 

TOP STORIES

SPACE NEWS : 
DÜNYANIN 3D YAZICIYLA ÜRETİLEN İLK UYDUSU

Gövdesi üç boyutlu baskıyla üretilen Rusya’nın ilk nano uydusu Uluslararası Uzay İstasyonu

01-02-2017
Read more...
SPACE NEWS : 
SPACEX СОБИРАЕТСЯ ЗАПУСКАТЬ РАКЕТЫ КАЖДЫЕ ДВЕ НЕДЕЛИ

НИКОЛАЙ ХИЖНЯККомпания SpaceX планирует выйти на сверхпр

10-02-2017
Read more...
SPACE NEWS : 
КОМПАНИЯ BOEING ПРЕДСТАВИЛА ЛЕГКИЙ КОСМИЧЕСКИЙ СКАФАНДР НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ

Если мы вспомним, как выглядели первые скафандры и сра

01-02-2017
Read more...
SPACE NEWS : 
Sovyetlerin Ay Üssü Hayali

Arthur C. Clarke’ın ünlü 2001 : Bir Uzay Efsanesi (1973) romanında ve Kubrick’in aynı isiml

17-02-2017
Read more...
SPACE NEWS : 
ÖĞRENCİLER SİMÜLATÖRLER İLE UZAYA GİDİYORLAR

İzmir’in Gaziemir İlçesi’ndeki Ege Serbest Bölgesi’nde kurulu Uzay Kampı Türkiye, yıl b

01-02-2017
Read more...
SPACE NEWS : 
Russia recalls rocket engines, grounding Proton missions until spring

File photo of a Proton rocket rolling out to a launch pad at the Baikonur Cosmodrome in Kazakhstan.

17-02-2017
Read more...

UFO INTERNATIONAL HEADLINES

UFO NEWS : 
ANOTHER INCREDIBLE ALIEN CRAFT PHOTO FROM ENGLAND

After previously witnessing a UFO landing in a field and abducting cows for genetic material, a self-proclaimed UFO expert returned to Dawlish Warren

Read more...
UFO NEWS : 
SCHOOL STUDENTS CLOSE ENCOUNTER IN AUSTRALIA

At 11:00 am on Wednesday, 6 April 1966, a class of students and a teacher from Westall High School were just completing sports on the main oval when a

Read more...
UFO NEWS : 
ALIEN CRAFT DESTROYS A MIG-21 OFF OF CUBA

One day in March, 1967, the Spanish-speaking intercept operators of Detachment “A” located at Key West Naval Air Station in Florida heard Cuban ai

Read more...
UFO NEWS : 
Уфолог обнаружил в Атлантическом океане вход в подводную базу инопланетян

Уфолог Скотт К. Уоринг, 27 января 2017 года виртуально путешествуя по планете с помощ

Read more...
UFO NEWS : 
'NASA, 4 kez UFO’ları sakladı' iddiası

NASA'nın son 7 ay içerisinde 4 kez UFO'ları saklama girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Read more...
UFO NEWS : 
Mind-boggling: A 20,000 year-old underwater Pyramid in the Atlantic?

What if there really is a massive Pyramid located where Plato said Atlantis would be?Is there a massive Pyramid located where Plato said Atlantis woul

Read more...

FUAD GASIMOV 05.02.1940 - 25.05.2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Headofsector " Theoretical  Foundations  of  Space Monitoring  of  the  planet '', ANSA, Doctor  of  Physical - Mathematical  Sciences, Academician  of  MEIA ( International  Academy of  Energy and Information ) at  the UN, academic. I. I. A ( International Informasiologicheskoy  Academy ) at the UN. UFOLOC

UNO-UFO

Editor-in-Chief of the magazine: Teymur Kasamanli

 

SPOTLIGHT ON AVIATION

КАК МОГ БЫ ВЫГЛЯДЕТЬ САМОЛЕТ, ЛЕТАЮЩИЙ СО СКОРОСТЬЮ 25 600 КМ/Ч?

ИЛЬЯ ХЕЛЬДобраться из Москвы до Нью-Йорка за полчаса —

AVIATION - 
01-02-2017
more
Российский экспериментальный истребитель Су-47 (Су-37) «Беркут»

Весной 1996 года авиационный мир облетела настоящая сен

AVIATION - 
17-02-2017
more
В КИТАЕ ИСПЫТАЛИ САМОЛЕТ НА ВОДОРОДНОМ ТОПЛИВЕ

ВЛАДИМИР КУЗНЕЦОВКак сообщает издание ST Daily, недавно с

AVIATION - 
01-02-2017
more
Истребитель шестого поколения: реальность или фантастика?

Сегодня боевая авиация является важнейшим фактором, к

AVIATION - 
17-02-2017
more
Гиперзвуковой летательный аппарат Ю-71 — подробный обзор проекта

Несмотря на то что Холодная война уже давно закончилас

AVIATION - 
17-02-2017
more
КОМПАНИЯ BOOM TECHNOLOGY ПРЕДСТАВИЛА ПРОТОТИП СВЕРХЗВУКОВОГО ПАССАЖИРСКОГО САМОЛЕТА

ВЛАДИМИР КУЗНЕЦОВБез сомнения, самолеты, изобретенные

AVIATION - 
01-02-2017
more
Written by Super User Category: TURKIS
Published on 05 February 2017 Hits: 127
Print

UFO iddialarına kaynaklık eden bir başka önemli olay ABD'deki 51. Bölge'dir. İddialara göre, bölgedeki UFOgözlemleri oldukça yoğundu ve bir çok insan bölgede uzay teknolojisinin ve çalışır uçan dairelerin saklandığına inanıyordu.
İddiaların çoğunun ardından, bir uçan daire için sistem mühendisi olarak kiralandığını söyleyen,üssün eski çalışanı Bob Lazar çıkıyordu. Lazar'ın iddialarına göre üsse izinsiz girmenin cezası ölümdü.
Groom Gölü Hava Kuvvetleri Üssü, diğer adıyla Dreamland, Nevada'nın sıra dağları ile çölü arasında gizliydi. Kırk yıldır var olan ve yerini halktan saklamak için milyonlarca dolar harcanan üs, şu anda resmi bilgilere göre eskimiş SR71 Blackbird casus uçakları ve "hayalet uçak" olarak bilinen F117 Stealth savaş uçaklarının üssü olarak biliniyor.
Lazar, söz konusu üste, 1988-—90 yılları arasında Galileo adıyla bilinen gizli bir projede sistem mühendisi olarak çalışmıştı ve dünya dışı dokuz yuvarlak uzay aracının, üssün S4 adıyla bilinen bir bölümünde saklanarak incelendiğini iddia ediyordu. Lazar'ın anlattıklarına göre, uzay gemileri dağ duvarlarına inşa edilmiş büyük çengellere yerleştirilmişti ve sadece kapıları hariç her yeri, ana renge uysun diye boyanmıştı. Lazar dünya dışı mühendisliğin bilgisini keşfetmek için nesneleri ayırmaktan sorumlu anlamına gelen tersine mühendislik araştırmacısı olarak orada çalıştığını söylüyordu. (Hazırda buluna teknolojiyi inceleyerek, bunun nasıl çalıştığını ve aynısının nasıl yapılabileceğini meydana çıkartmaya tersine mühendislik deniliyor.) Anlattığına göre, üste çalışmaya başladığı günden ayrılana kadar silahlı güvenlik görevlileri tarafından izlenmişti. Fakat yine de, bir ara fırsat bulup 4.5 m. yüksekliğinde ve 18 m. çapında uzay araçlarından birine girdiğini iddia diyordu. Lazar'a göre, uzay aracı görünüşte metalik olmasına rağmen kaynak yerleri gözle gürülmüyordu ve bu objenin elektrik düzeni bilimsel düzenimizden ve havacılık teknolojimizden çok ileriydi.
Lazar'a göre dev hangarlarda UFO benzeri uçan disklerin deneyleri yapılıyor ve uçuş prensipleri deneniyordu. Lazar'a göre iki tür UFO bulunuyordu, birisi "Omicron" adı verilen bir gezegen veya bir yıldız çevresinde kısa yolculuklar yapabilen diskti. "Delta" adlı diğer tip ise, uzay—zaman alanı içinde hareket edebilen ve bu şekilde yıldızlar ve galaksiler arası yolculuk yapabilen olağanüstü bir araçtı. Araçların üçüncü ve bir başka tipi ise hem Omicron, hem de Delta konumuna geçebilen bir modeldi. Bu diskler veya araçlarla ilgili tüm bilgi vardı ve de uygulanıyordu.
Lazar'ın anlattıkları gerçekten ilginçti. Lazar'ın iddiasına göre, bu diskler çok yüksek oktanlı ve petrolden olmayan, atom sayısı 115 olan bir elementle çalışıyordu. Bu element ise, bizim kullandığımız periyodik cetvelde yer almıyordu. Lazar'a göre bu element, uzay seyahati esnasında 116 denen bir başka elemente dönüşerek % 100 enerji sağlıyordu.
Lazar, dünya dışı canlıların ikili bir yıldız sistemi olan Zeta 2 Reticu yıldızının dördüncü gezegeninden geldiklerini iddia ediyordu. Dünya dışı canlılar, Lazar'a göre boyları bir buçuk metre, ağırlıkları 15 ila 30 kg arasında, hemen hemen yürümeye yeni başlayan bir çocuk görünümündeydiler. Başları büyük, her yönü görebilen badem şeklinde kocaman gözleri vardı ve genelde saçsızdılar. Daha çok mavi renkte tek parça tayf benzeri bir giysi ile görülmüştüler.
İddialar birbiri ardısıra gelirken, bundan tam iki yıl önce ABD Hava Kuvvetleri, Groom Gölü'nü halkın görüşünden uzak tutmak için çevredeki 4500 hektarlık yeri de satın aldı. Üssü gözlemek için gelenler artık 25 ila 30 mil uzaklıkta kalıyordu. ABD basınına göre, Groom Gölü çevresinde Hava Kuvvetleri'nin sahip olduğu alan 94.000 hektardı. Üssün isminin hâlâ haritalarda yer almayışı ise, buraya gizli bir üs ya da dünya dışı bir sırrı saklamak için ideal bir yer olma özelliği kazandırıyordu.
51'inci Bölge ile ilgili olarak geçen yıllarda çekilen Rus uydu fotoğrafları da, 9500 m. uzunluğuyla dünyanın neredeyse en uzun uçuş pistinin burada olduğunu gösteriyordu. Ayrıca resimlerde uçakların askılarla hangara alınmalarındaki büyük teknolojik ilerlemenin ipuçları, su kuleleri, soğuk yakıt tankları, radar merkezleri, kontrol kulesi ve geniş bir sahada yer alan yapılar da vardı. Kanıtlar ayrıca komplekste yeraltı girişlerinin büyük bir yer kapladığını gösteriyordu. Yetkililer bu fotoğrafları da umursamadılar, yorumsuz kalmayı tercih ettiler. Bugüne kadar üssün varlığı hakkındaki kanıtlar veya kanıt olarak ileri sürülenler kapalı bir sır olarak kalmaya devam ediyor.

primi sui motori con e-max
INFORMATION